Wonder Webware File Splitter

100 tl ye web sitesi

File Splitter seçilen herhangi bir büyüklükteki veriyi parçalara bölen ücretsiz bir araçtır. Son derece split pozisyonu bir önemi var yararlı olur – bu dosyayı Splitter ve diğer benzer ürünler arasındaki fark tam bölme noktasını seçebilirsiniz olmasıdır.
file splitter
En iyi örnek de ben bu aracı yapılmış neden en iyi açıklama: phpMyAdmin çok büyük dosyaları kabul etmiyor, çünkü döküm dosyalarına SQL bölme 70MB ile bir durum vardı. Ama bu durumda biz rasgele yerde uzun dosya bölemezsiniz – biz sql komutları kırık olmayacak şekilde emin olmalıdır. Standart Not Defteri büyük dosyalar için iyi bir seçim değildir pencereler – – Buna ek olarak 70MB txt dosyası ile söz konusu sadece çöktü. Bu yüzden – ama benim kendi kullanımı için bu File Splitter kurmak sonra benim durum herkes için (faydalı eklemelerle) onu yayınlamaya karar verdi.
Bu program ile sql ve xml gibi dosyalarınızı rahatca bölebilirsiniz. WordPress xml yedeğini parçalara ayırarak yüklemeyi denedik ve başarılı olduk bu konuda tavsiye edilen bir programdır.
Wonder Webware File Splitter Download:
File Splitter Download

Written by on Mart 26, 2011 under Webmaster Programları .

Tags: , , , ,

Webmaster

Comments

No Comments

Add a Comment

* means field is required.

Name *

Mail *

Website