Discuz ile forum,arkadaşlık ve haber sitesi

100 tl ye web sitesi

discuz, arkadaşlık scripti
Geçen günlerde inceleme fısatım oldu başarılı olacağına inandığım bir script.Discuz’u tanıma açısından kısa bir makale okumakta fayda var buyrun:
Söylenenlerin aksine yeni bir forum sistemi olmasından çok, Türk kullanıcıların henüz yeni tanımaya başlamış olduğu bir forum sistemidir. Çin yapımı bir sistem olan Discuz!, 7. sürüme kadar geliştirilmiştir. Sürülen altı (6) sürümde görsel olarak fazla bir şey veremeyen Discuz!, 7. sürümde ise büyük bir atak yapmıştır.

Discuz! sisteminin avantajlı özelliklerinden birisi de hem asp destekli sunucularda, hem de php destekli sunucularda çalışabiliyor olmasıdır. Ajax ile güçlendirilmiş yapısı, size daha rahat bir kullanım sunmaktadır.

Tüm bunların yanında tamamen bedava olan bu sistem, size böyle bir forum veya böyle bir arkadaşlık sitesi veyahut da böyle bir haber sitesi oluşturabilme imkânı vermektedir. Bunları salt Discuz! ile değil, bazı modülleri (uchome, supesite, xspace, ecshop) entegre ederek oluşturabilirsiniz.

Discuz! resmi sitesi: Discuz! – Powered by Discuz!
Discuz! Türkçe destek sitesi: Discuz! TÜRKİYE – Türkçe Destek Sitesi
Discuz! English support forum: English Discuz! – The English Discuz! 7 Support Forum – Free to Download all English Discuz! Resource – Powered by Discuz! – Support by Discuz2u

Demo: Test Forum of English Discuz! 7 – Powered by Discuz! – Support by Discuz2u
Kullanıcı adı: admin
Şifre: admin

Written by on Ağustos 3, 2009 under Genel .

Tags: , , ,

Webmaster

Comments

  • Стародед

    02 Ekim 2009, 00:49


    Весёлые посты у вас выходят, но они выходят очень не часто 😉

  • yurtdisi egitim

    18 Mayıs 2010, 10:14


    Paylaşım için teşekkürler

Add a Comment

* means field is required.

Name *

Mail *

Website